Tuzla İlkokul erken kayıt avantajı ile Gardenya Koleji, İstanbul Tuzla’da 2019-2020 eğitim öğretim yılına hazırlanıyor. Gardenya Koleji 44 yıllık eğitim tecrübesiyle birlikte geleceğiyle tanışmak için sabırsızlanıyor.

Aşağıdaki formu doldurursanız eğitim danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçeceklerdir.


“Eğitim sevgiyle başlar” ve “Bizim için her çocuk özeldir” sloganlarıyla birlikte akademik çatısını oluşturdu.

Tuzla İlkokul Gardenya Koleji’nde, ilkokul programında öğrencileri merak uyandıran, sorgulamaya teşvik eden ve araştırmaya olanak sağlayan bir öğrenme ortamı sunuyor ve onları hayat boyu süren öğrenme yolculuğunda aktif olarak rol almaya hazırlıyor. Ayrıca, öğrencilere dürüst – saygılı – özgüvenli olmayı, sorgulamayı, empati duymayı, öğrenmeyi öğrenen gibi değerleri aşılıyor. Tuzla İlkokul Gardenya Koleji, gelişim çağındaki öğrencilerinin bilişsel, duygusal ve bedensel özelliklerini dikkate alarak, onların sağlıklı gelişmeleri için gerekli tüm eğitim öğretim ve danışmanlık çalışmalarını planlar ve uygular.

Tuzla İlkokul Gardenya Koleji, güçlü bir akademik program ile zengin bir ders dışı etkinlikler programı sunarak öğrencilere kendilerini akademik, sosyal, fiziksel ve duygusal olarak geliştirebilecekleri fırsatlar ve deneyimler sunmayı hedefliyor. Zenginleştirilmiş uygulamalarla bilgi öğrenen pasif öğrenciler değil; doğru bilgiye ulaşabilen, bilgiyi gerektiği durumda kullanabilecek, yeniden üretebilecek becerilere sahip öğrenciler yetiştirmeyi amaçlıyor.

Okul sonrası aktiviteler ve kulüpler;

Hem öğrenmeyi hem oynamayı hem de gelişmeyi hedefleyen eğitim sistemiyle Tuzla İlkokul Gardenya Koleji, çok yönlü gençler yetiştirmeyi hedefliyor.

Eğitim ve öğretim programında kulüp ve okul sonrası çalışmaları, akademik çalışmalar kadar önemli bir yer tutmaktadır.

STEM EĞİTİM MODELİ

STEM LAB

(Fen – Matematik – Teknoloji & Mühendislik Uygulamaları) STEM disiplinler arası bir öğrenim yaklaşımıdır. Science-Fen, Technology-Teknoloji, Engineering-Mühendislik ve Mathematics-Matematik alanlarının birbirine entegre edilmesinde ortaya çıkan bir kavramdır. Gardenya Koleji olarak hem ilkokul hem de ortaokul olmak üzere tüm eğitim birimlerimizde STEM Kulüplerimizde öğrencilerimizi geleceğe hazırlıyoruz.

ULUSLARARASI DİL SINAVLARINA HAZIRLIK

Cambridge Üniversitesi

Cambridge English Qualifications sınavları öğrencilerimizin İngilizce öğrenme serüveninin başlangıcıdır. Öğrencilerimize Cambridge öğretim programıyla okuma, yazma ve anlama dil becerilerini Türk ve yabancı öğretmenlerimizle kazanmasını sağlıyoruz.