İstanbul Tuzla Özel Gardenya Koleji’nin Kabul ve Bursluluk Sınavları  4-5 Ocak Tarihinde!

Çağdaş ve kaliteli eğitimin İstanbul’daki merkezi olan okulumuzun 4-5 Ocak tarihlerinde yapacağı “Kabul ve Bursluluk Sınavları”nı kaçırmayın! Tuzla’da bulunan ilkokul ve ortaokul kampüsümüzde geleceğin başarılı bireyleri arasında yerlerini almak isteyen tüm  4, 5, 6 ve 7. sınıf öğrencilerini bekliyoruz. 

4-5 Ocak tarihlerinde gerçekleştirilecek olan “Gardenya Koleji Kabul ve Bursluluk Sınavları” ile 2020-2021 eğitim öğretim dönemi için öğrenci alımlarıyla birlikte erken kayıt avantajı da başladı. Geleceğimizle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.  Sınava başvurmak için tıklayın: https://www.gardenyakoleji.com.tr/kabul-ve-bursluluk-sinavi-basvuru/ 

 

Neden Tuzla Gardenya Koleji? 
*Okul öncesi dönemden orta öğretime kadar öğrencilerin tüm eğitimlerinde öncü, lider, bilgili ve tecrübeli olması hayaliyle hareket ediyoruz. Kurum içinde öğrenci destek merkezi ve rehberlik merkezinin yanı sıra ulusal, uluslararası yarışmaları takip eden yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir ekiple ilerliyoruz.

*Akıcı bir İngilizceyi garanti ediyoruz. 

*Spor ve sanatı öğrencilerimiz için hobi olmanın ötesine taşıyor, hayatın olmazsa olmaz bir parçası haline getiriyoruz. 

*Adalet, eşitlik, etik, sorumluluk ve hoşgörü gibi kavramları özümseten eğitim modelimizle gençleri doğaya saygılı ve tüm canlıları seven, sürdürülebilir yaşama katkı sağlayan bireyler olarak hayata hazırlıyoruz.