Özel Tuzla Gardenya Okullarında 2020 – 2021 Kabul ve Bursluluk Sınavı kayıtları başladı. Gardenya Okullarında eğitim görmek isteyen öğrenciler için eğitim seviyelerini tespit etmek amaçlı değerlendirilen özel okul kabul ve bursluluk sınavının, her yıl yapılmasını hedefliyoruz. Kabul ve bursluluk Sınavına özel ya da devlet okulunda okuyan tüm öğrenciler ücretsiz şekilde katılım sağlayabilmektedir. Öğrencilerin kabul ve bursluluk sınavında elde ettiği başarı ortalamasına göre tamamen veya kısmen burslu olarak eğitim almaları amaçlanmaktadır.

 

Özel Tuzla Gardenya Kolejinde burslu şekilde öğrenim görmek isteyen öğrenciler için %25 ile %100 arasında değişen oranlarda burs avantajları sunulmaktadır. Özel okul kabul ve bursluluk sınav ücreti, Özel İstanbul Tuzla Gardenya Kolejinde alınmamaktadır. İlkokul ve ortaokul öğrencilerinin geleceğini etkileyen önemli bir paya sahip olan Özel Kolej Kabul ve Bursluluk Sınavı ile özel okulda eğitim almak isteyen 4., 5., 6., ve 7. sınıflarında olan tüm öğrenciler için büyük önem taşımaktadır.

Kabul ve Bursluluk Sınavı tarihi 4-5 Ocak 2020 tarihinde yapılacaktır. Avantajlı burs indirim oranlarından faydalanabilmeniz için Kabul ve Bursluluk Sınavı Başvuru Formu linkindeki formu doldurmanız yeterlidir. İlköğretim ve ortaokul eğitiminde uzman öğretmen kadrosuyla çocuğunuzun geleceğini Özel Tuzla Gardenya Kolejinde inşa ediyoruz.